Zwierząta

O „Doktorku”

Pomysł otwarcia kolejnego gabinetu pod nazwą "DOKTOREK" zrodził się kilka lat temu.    Został wcielony w życie przez Dariusza Giełbaga i Mariusza Cwynar początkiem 2012 roku. Wybór padł na Sokołów Małopolski. Otwarcie gabinetu miało miejsce 03.września 2012 roku.

Z uwagi na lokalizację i potrzeby Gabinet Weterynaryjny"DOKTOREK"                               w Sokołwie Młp. poszerzył profil działania o leczenie i profilaktykę zwierząt gospodarskich.

Od początku postawiono na profesjonalizm, który przejawia się między innymi  poprzez wyposażenie gabinetu w: USG firmy Honda, pozwalające również na badanie w kieruknku ciąży krów, klaczy i loch, analizator laboratoryjny  do badania krwi i moczu, mikroskop            z kamerą czy wyposażenie sali do zabiegów chirurgicznych. Istnieje również możliwość wykonania w gabinecie badania EKG, interpretacji wyników i na ich podstawie zdiagnozowanie pacjenta.

Również w zabiegach codziennych używany jest specjalistyczny sprzęt                         między innymi nóż elektryczny ( elektrokauter), który jest wykorzystywany np. przy usuwaniu guzów nowotworowych.

Profesjonalizm personelu przejawia się poprzez ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji            i zdobywanie wiedzy, dzięki uczestnictwu w szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych oraz ciągłym śledzeniu nowinek z zakresu medycyny weterynaryjnej.

Pacjentami gabinetu są nie tylko psy i koty, ale także króliki, świńki morskie, chomiki, myszoskoczki, szczury, rybki akwariowe, gołębie, papugi, kanarki i zwierzęta egzotyczne.        W czasie wizyt domowych leczone są: bydło, konie, trzoda chlewna, również zwierzęta domowe, które nie mogą z różnych powodów dotrzeć do gabinetu.

 

Oferta gabinetu "DOKTOREK" w Sokołowie Młp. oprócz leczenia zwierząt obiemuje:

Całą ofrtę gabinet proponuje w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

 

 

 

 

Personel gabinetu, służy również profesjonalną wiedzą  w zakresie hodowli zwierząt domowych, egzotycznych  i gospodarskich, ich utrzymania i rozrodu, ktróra jest również efektem  własnych, codziennych doswiadczeń zdobytch w prowadzeniu hodowli np. kotów rasy Maine-Coon, psów rasy Buldog Francuski, węży, czy egzotycznych ryb akwariowych    i kilkunastoletniej pracy ze zwierzętami.

Do zobaczenia w Doktorku

Zapraszamy